Oliebollenloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 31 December 2017, 1163 keer bekeken

       
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
31-12-2017 12:23                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 775 Jesper Zwolle 2007 1e 1.5m 7:23 7:21 12,245 4:55 2 773 Jelle van Loon Zwolle 2008 2e 1.5m 7:35 7:33 11,921 5:03 3 861 Mees Kraa Zwolle 2006 3e 1.5m 7:43 7:43 11,663 5:08 4 784 Sam Panman Zwolle 2010 4e 1.5m 8:20 8:18 10,843 5:33 5 856 Daan van der Sluis Zwolle 2009 5e 1.5m 8:23 8:22 10,757 5:35 6 771 Ruben Jacobs Zwolle 2010 6e 1.5m 8:36 8:34 10,506 5:44 7 866 Roan Dreuning Zwolle 2009 7e 1.5m 8:42 8:40 10,385 5:48 8 777 Esterh Grunder Zwolle 2008 1e 1.5v 8:46 8:44 10,305 5:50 9 863 Michelle Visser Zwolle 2009 2e 1.5v 9:09 9:08 9,854 6:06 10 774 Imke van Loon Zwolle 2010 3e 1.5v 9:29 9:29 9,490 6:19 11 776 Mirthe Zwolle 2006 4e 1.5v 10:17 10:15 8,780 6:51 12 772 Jasmijn Jacobs Zwolle 2008 5e 1.5v 10:20 10:18 8,738 6:53 13 859 Thijs Burgman Zwolle 2012 8e 1.5m 10:36 10:34 8,517 7:04 14 853 Pim van den Brink Zwolle 2012 9e 1.5m 10:40 10:38 8,464 7:06

       
                          UITSLAGENLIJST - 3000M
31-12-2017 12:24                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 850 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 3v 7:08 8:06 15:13 15:12 11,842 2 864 Dominiek Visser Zwolle 2007 2e 3v 9:02 9:45 18:46 18:43 9,617

       
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
31-12-2017 12:22                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 883 Ben van Boven Zwolle 1991 1e 5m 19:01 18:58 15,817 3:48 2 769 GertJan Tichelaar Oldebroek 1957 2e 5m 19:04 19:02 15,762 3:48 3 881 Gerrit van 't Ende Zwolle 1965 3e 5m 19:53 19:51 15,113 3:58 4 806 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 4e 5m 20:41 20:39 14,528 4:08 5 789 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 5e 5m 20:49 20:48 14,423 4:09 6 798 Mike Mekking Zwolle 1995 6e 5m 21:13 21:08 14,196 4:14 7 858 Simon Veldkamp Zwolle 2002 7e 5m 21:49 21:44 13,804 4:21 8 803 Femke Andriessen Zwolle 2003 1e 5v 22:03 22:01 13,626 4:24 9 786 Gerhard van Dijkhuizen Zwolle 1970 8e 5m 23:11 23:06 12,987 4:38 10 872 Sven van Dijk Zwolle 2003 9e 5m 24:18 24:11 12,405 4:51 11 931 Arjan Kruise Zwolle 1967 10e 5m 24:26 24:15 12,371 4:53 12 812 Eline Nijmeijer Zwolle 1998 2e 5v 24:30 24:23 12,303 4:54 13 855 Arno van Breukelen Zwolle 1979 11e 5m 24:40 24:36 12,195 4:56 14 779 Roelof Pepping Dronten 1947 12e 5m 25:11 25:10 11,921 5:02 15 787 Patricia Seinen Zwolle 1970 3e 5v 25:12 25:10 11,921 5:02 16 785 Jurgen van Dijk Zwolle 1972 13e 5m 25:34 25:26 11,796 5:06 17 768 Hermie Drenth Zwolle 1967 4e 5v 25:53 25:46 11,643 5:10 18 905 Remmelt Postma Zwolle 1983 14e 5m 26:29 26:14 11,436 5:17 19 862 Judith Bosch Zwolle 1965 5e 5v 26:43 26:37 11,271 5:20 20 851 Ronald Harbrink Zwolle 1978 15e 5m 26:43 26:40 11,250 5:20 21 797 Hans Bloks Zwolle 1957 16e 5m 26:51 26:46 11,208 5:22 22 919 Robert te Raa Zwolle 1962 17e 5m 26:53 26:45 11,215 5:22 23 886 Monique Nicolaij Wezep 1965 6e 5v 27:04 26:55 11,146 5:24 24 766 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 18e 5m 27:05 26:54 11,152 5:25 25 897 Frits Lautenbag Hattem 1948 19e 5m 27:09 27:03 11,091 5:25 26 892 Nina Blom Zwolle 1984 7e 5v 27:20 27:06 11,070 5:28 27 801 Janke Vriesinga Heerde 1963 8e 5v 27:24 27:16 11,002 5:28 28 889 Hester Borst Zwolle 1982 9e 5v 27:25 27:16 11,002 5:29 29 922 Mirjam Dam Zwolle 1980 10e 5v 27:29 27:21 10,969 5:29 30 860 Esther Burgman Zwolle 1981 11e 5v 27:29 27:22 10,962 5:29 31 885 Marcel van Waas Zwolle 1965 20e 5m 27:29 27:21 10,969 5:29 32 811 Gerard Nijmeijer Zwolle 1966 21e 5m 27:38 27:25 10,942 5:31 33 867 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 12e 5v 27:43 27:36 10,870 5:32 34 890 Sophie Makhlouf Wezep 1997 13e 5v 27:46 27:37 10,863 5:33 35 793 Stef Alkema Zwolle 1998 22e 5m 27:46 27:38 10,856 5:33 36 778 Judith van der Wijk Zwolle 1965 14e 5v 28:01 27:52 10,766 5:36 37 882 Ton van den Beld Wezep 1959 23e 5m 28:08 27:59 10,721 5:37 38 795 Irinne van de Sluis Zwolle 1982 15e 5v 28:13 28:07 10,670 5:38 39 821 Riemans Zwolle 1972 24e 5m 28:22 28:13 10,632 5:40 40 788 Eline Hakken Zwolle 1994 16e 5v 28:24 28:17 10,607 5:40 41 807 Esther Kuil Meppel 1989 17e 5v 28:36 28:22 10,576 5:43 42 808 Jonny Veldhuis Heerde 1968 25e 5m 29:31 29:14 10,262 5:54 43 903 Joost Mulder Zwolle 1979 26e 5m 29:34 29:23 10,210 5:54 44 918 Karin Peterse Zwolle 1968 18e 5v 29:42 29:27 10,187 5:56 45 900 Michiel Zeeman Zwolle 1972 27e 5m 29:46 29:35 10,141 5:57 46 782 Cees van den Engel Zwolle 1952 28e 5m 30:05 29:55 10,028 6:01 47 791 Johan Moesman Zwolle 1957 29e 5m 30:23 30:15 9,917 6:04 48 906 Els Westdijk Zwolle 1965 19e 5v 30:46 30:34 9,815 6:09 49 929 Co van der Werf Hahury Zwolle 1955 20e 5v 30:47 30:34 9,815 6:09 50 888 Margreet Moesman Zwolle 1959 21e 5v 30:51 30:39 9,788 6:10 51 923 Eikenaar Zwolle 1975 30e 5m 31:07 31:01 9,672 6:13 52 911 Marielle van Gelder Zwolle 1980 22e 5v 31:07 31:01 9,672 6:13 53 823 Esther Guns Zwolle 1972 23e 5v 31:10 30:56 9,698 6:14 54 884 Jacqueline van Hoesel Zwolle 1959 24e 5v 31:20 31:08 9,636 6:16 55 926 Vera van der Meer Zwolle 1966 25e 5v 31:46 31:33 9,509 6:21 56 857 Peter van Koulil Zwolle 1954 31e 5m 31:49 31:40 9,474 6:21 57 815 Yvonne Grotepunt Hasselt 1959 26e 5v 31:59 31:51 9,419 6:23 58 865 Beitske de Jager Zwolle 1972 27e 5v 32:03 31:52 9,414 6:24 59 904 Evelyn Olthof Zwolle 1983 28e 5v 32:07 31:55 9,399 6:25 60 810 Monique Smit Zwolle 1971 29e 5v 32:07 31:55 9,399 6:25 61 879 Marjanne Grooten Zwolle 1961 30e 5v 33:38 33:24 8,982 6:43 62 908 Richard Scheffer Zwolle 1963 32e 5m 33:46 33:31 8,951 6:45 63 907 Joyce Scheffer Zwolle 1991 31e 5v 33:59 33:42 8,902 6:47 64 871 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 33e 5m 36:00 36:00 8,333 7:12

       
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
31-12-2017 12:23                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 876 Brenda de Graaf Zwolle 1966 1e 10v 29:38 29:38 29:25 20,397 2 781 Sjoerd van Westerop Zwolle 1979 1e 10m 19:56 19:42 39:38 39:36 15,152 3 920 Michiel Broeksma Kampen 1982 2e 10m 19:30 21:45 41:15 41:14 14,551 4 804 Randall Locht Zwolle 1975 3e 10m 20:56 20:58 41:53 41:51 14,337 5 800 Chiel Veeke Zwolle 1991 4e 10m 21:27 21:29 42:56 42:45 14,035 6 818 Jarno Takens Zwolle 1982 5e 10m 21:10 22:44 43:54 43:53 13,673 7 796 Frederik Huyskamp Hattem 1970 6e 10m 22:14 21:42 43:56 43:52 13,678 8 780 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 7e 10m 21:52 22:04 43:56 43:54 13,667 9 891 Arnoud Lammers Zwolle 1963 8e 10m 22:02 22:15 44:16 44:14 13,564 10 783 Dennis Dekker Zwolle 1979 9e 10m 22:31 22:02 44:32 44:29 13,488 11 805 Jos Custers Zwolle 1969 10e 10m 22:42 22:33 45:14 45:02 13,323 12 874 Nick Bastiaan 't Loo Oldebroek 2002 11e 10m 22:05 23:32 45:36 45:33 13,172 13 873 Dick Bastiaan 't Loo Oldebroek 1978 12e 10m 22:05 23:38 45:42 45:39 13,143 14 910 Mathilde Knize Zwolle 1980 2e 10v 23:06 22:52 45:58 45:56 13,062 15 916 Michel Matteman Zwolle 1980 13e 10m 23:07 23:04 46:10 45:59 13,048 16 868 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 14e 10m 23:01 23:23 46:23 46:20 12,950 17 875 Daniella Bastiaan 't Loo Oldebroek 1978 3e 10v 23:22 23:16 46:37 46:34 12,885 18 927 Tijn van den Hazel Zwolle 1970 15e 10m 23:22 23:37 46:59 46:47 12,825 19 921 Susanne Meijer-Schutte Zwolle 1978 4e 10v 23:33 23:50 47:23 47:19 12,681 20 930 Erik Holtman Dalfsen 1965 16e 10m 23:36 24:00 47:35 47:33 12,618 21 852 Allard van der Meer Eindhoven 1969 17e 10m 22:40 25:04 47:43 47:40 12,587 22 924 Bulent Cobanoglu Zwolle 1967 18e 10m 24:05 24:11 48:15 48:11 12,452 23 794 Arjan van der Vis Zwolle 1971 19e 10m 24:31 23:46 48:17 48:03 12,487 24 854 Gert-Jan van den Brink Zwolle 1985 20e 10m 24:03 24:27 48:29 48:15 12,435 25 917 Ton Roelofs Zwolle 1968 21e 10m 24:31 24:04 48:35 48:29 12,375 26 817 Jeroen Wever Zwolle 1983 22e 10m 24:10 24:35 48:45 48:42 12,320 27 899 Fred van Dam Zwolle 1953 23e 10m 25:07 23:47 48:53 48:48 12,295 28 770 Remco Jacobs Zwolle 1963 24e 10m 24:10 24:57 49:06 49:03 12,232 29 887 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 25e 10m 24:29 25:10 49:39 49:35 12,101 30 880 Geertjan Smits Zwolle 1957 26e 10m 25:28 25:18 50:45 50:35 11,862 31 894 Stefanie Jansen Zwolle 1984 5e 10v 25:00 25:55 50:54 50:50 11,803 32 901 Jan Hoogers Zwolle 1966 27e 10m 25:08 26:21 51:28 51:23 11,677 33 816 Sieger Jettema Zwolle 1967 28e 10m 25:08 26:45 51:53 51:48 11,583 34 898 Henk Norder Zwolle 1957 29e 10m 25:23 27:00 52:22 52:18 11,472 35 809 Eric Heitbrink Zwolle 1967 30e 10m 25:33 27:43 53:15 53:02 11,314 36 909 Niels Zwolle 1967 31e 10m 27:49 26:14 54:02 53:56 11,125 37 912 Jeroen de Klerk Zwolle 1979 32e 10m 27:18 27:00 54:17 54:03 11,101 38 925 Rianne Rijsdijk Zwolle 1975 6e 10v 26:54 28:01 54:55 54:50 10,942 39 819 Doeije van der Weerd Zwolle 1961 33e 10m 27:00 28:02 55:02 54:57 10,919 40 914 Jacqueline Slegter Zwolle 1965 7e 10v 28:37 26:28 55:05 54:59 10,912 41 915 Jan Kramer Hollandseveld 1988 34e 10m 55:27 55:27 10,821 42 813 Peter van Heerde Zwolle 1965 35e 10m 27:00 28:38 55:38 55:23 10,834 43 893 Annemiek Punter Zwolle 1987 8e 10v 27:17 28:25 55:42 55:37 10,788 44 877 Bettie van Bruggen Zwolle 1960 9e 10v 27:50 27:56 55:45 55:33 10,801 45 878 Jeroen Beckers Zwolle 1958 36e 10m 27:50 29:02 56:52 56:42 10,582 46 896 Andy Vissers Zwolle 1968 10e 10v 28:53 29:07 58:00 57:54 10,363 47 822 Giny Garst Zwolle 1963 11e 10v 29:37 29:15 58:51 58:37 10,236 48 802 Herman Euverman Zwolle 1953 37e 10m 29:53 30:41 1:00:33 1:00:20 9,945 49 767 Nico Swart Nieuwleusen 1951 38e 10m 32:13 35:51 1:08:03 1:07:56 8,832

        WIM PETERSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 29 OKTOBER 2017
                           UITSLAGENLIJST - 15KM
31-12-2017 12:23                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 870 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 1e 15m 20:44 21:35 21:15 1:03:33 1:03:32 2 814 Ronald Keizer Zwolle 1969 2e 15m 21:00 21:30 21:09 1:03:38 1:03:35 3 869 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 3e 15m 21:50 23:07 23:25 1:08:21 1:08:20 4 799 Hanjo Hoogendoorn Leiden 1975 4e 15m 23:20 25:34 25:00 1:13:54 1:13:47 5 792 Dick Metselaar Meppel 1964 5e 15m 24:31 24:39 25:21 1:14:31 1:14:17 6 820 Jacinta Deuling Zwolle 1979 1e 15v 24:27 25:15 25:45 1:15:26 1:15:21 7 902 Anton Dekker Zwolle 1961 6e 15m 24:11 25:29 26:02 1:15:41 1:15:41