Wim Petersloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 29 Oktober 2017, 235 keer bekeken

        WIM PETERSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 29 OKTOBER 2017
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
29-10-2017 15:31                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 734 Milan Harbrink Zwolle 2004 1e 1.5m 7:12 7:10 12,558 4:48 2 738 Esmee van Gelder Zwolle 2007 1e 1.5v 9:37 9:35 9,391 6:24 3 718 David Hessels Zwolle 2011 2e 1.5m 10:02 10:00 9,000 6:41 4 743 Morris Kwakkel Zwolle 2011 3e 1.5m 10:15 10:13 8,809 6:50 5 739 Daan van Gelder Zwolle 2011 4e 1.5m 11:29 11:26 7,872 7:39 6 729 Nick Beusen Zwolle 5e 1.5m 12:00 11:58 7,521 8:00 7 737 Eleanor Weulink Zwolle 2e 1.5v 12:24 12:22 7,278 8:16 8 726 Wilko van Oenen Zwolle 6e 1.5m 12:28 12:25 7,248 8:18 9 731 Wilson Zuidema Zwolle 7e 1.5m 13:00 12:57 6,950 8:40 10 725 Dennis Scholten Zwolle 8e 1.5m 13:01 12:57 6,950 8:40 11 724 Patrick ten Berge Zwolle 9e 1.5m 13:48 13:44 6,553 9:12 12 728 JP Breugum Zwolle 10e 1.5m 14:48 14:44 6,109 9:52 13 727 Nathalie van de Wetering Zwolle 3e 1.5v 15:48 15:45 5,714 10:32

UITSLAGENLIJST - 5KM 29-10-2017 15:32 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 732 Andre Brakke Staphorst 1985 1e 5m 17:28 17:28 17,176 3:29 2 761 Christian van Es Zwartsluis 1985 2e 5m 19:24 19:23 15,477 3:52 3 742 Jeroen Driehuis Zwolle 1986 3e 5m 19:49 19:49 15,139 3:57 4 746 Wilco Steenwijk Epe 1980 4e 5m 20:09 20:09 14,888 4:01 5 754 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 5e 5m 20:53 20:52 14,377 4:10 6 749 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 1e 5v 21:30 21:30 13,953 4:18 7 719 Bauke Hessels Zwolle 1973 6e 5m 21:43 21:42 13,825 4:20 8 757 Martijn Huzen Nieuwleusen 1978 7e 5m 23:57 23:56 12,535 4:47 9 755 Paul Huis in t Veld Zwolle 1966 8e 5m 23:57 23:56 12,535 4:47 10 736 Ronald Harbrink Zwolle 1978 9e 5m 25:24 25:24 11,811 5:04 11 735 Roelof Pepping Dronten 1947 10e 5m 25:26 25:26 11,796 5:05 12 740 Marielle van Gelder Zwolle 1980 2e 5v 29:45 29:44 10,090 5:57 13 721 Wouter de Koning Zwolle 11e 5m 31:32 31:29 9,529 6:18 14 711 onbekend nr 711 12e 5m 34:01 33:57 8,837 6:48 15 720 Sander Keizer Zwolle 13e 5m 37:44 37:40 7,965 7:32 16 723 Sjako Broring Zwolle 14e 5m 39:31 39:27 7,605 7:54

WIM PETERSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 29 OKTOBER 2017 UITSLAGENLIJST - 10KM 29-10-2017 15:32 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 741 Roel/Jan Heeringa Zwolle 1973 1e 10m 18:53 19:37 38:29 38:29 15,591 2 750 Jerry Schutte Meppel 1975 2e 10m 19:15 19:57 39:12 39:11 15,313 3 765 Ronald Keizer Zwolle 1969 3e 10m 20:16 20:10 40:26 40:24 14,851 4 758 Bertus Mensink Zwolle 1959 4e 10m 21:32 22:45 44:16 44:16 13,554 5 752 Bert Schraa Zwolle 5e 10m 22:19 22:41 44:59 44:58 13,343 6 760 Arnold Bakker Heino 1969 6e 10m 22:51 23:25 46:15 46:14 12,978 7 764 Rene Landman Zwolle 1969 7e 10m 23:30 23:52 47:21 47:19 12,681 8 751 Anton Dekker Zwolle 1961 8e 10m 23:19 24:22 47:41 47:39 12,592 9 748 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 9e 10m 23:14 24:42 47:56 47:55 12,522 10 747 Germien Krul Nieuwleusen 1974 1e 10v 23:33 24:23 47:56 47:55 12,522 11 744 Arno van Breukelen Zwolle 1973 10e 10m 24:12 24:33 48:44 48:43 12,316 12 753 Henk Ruigrok Zwolle 1960 11e 10m 25:06 24:56 50:02 49:59 12,004 13 730 Hermie Drenth Zwolle 1967 2e 10v 25:54 25:48 51:42 51:40 11,613 14 745 Frits Lautenbag Hattem 1948 12e 10m 27:12 27:19 54:31 54:29 11,013 15 759 Joost Koudijs Zwolle 1971 13e 10m 26:03 28:29 54:32 54:29 11,013 16 717 Mans Veldsink Dedensvart 1957 14e 10m 26:02 29:34 55:35 55:34 10,798

WIM PETERSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 29 OKTOBER 2017 UITSLAGENLIJST - 15KM 29-10-2017 15:32 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 762 Wilco Hermens Zwolle 1996 1e 15m 21:03 22:02 20:49 1:03:53 1:03:52 2 756 Michel Huzen Nieuwleusen 1975 2e 15m 23:58 22:37 21:12 1:07:46 1:07:46 3 763 Antonius Poelman Zwolle 1957 3e 15m 22:38 23:52 26:16 1:12:46 1:12:44 4 733 Herman Euverman Zwolle 1953 4e 15m 27:34 28:02 28:07 1:23:42 1:23:38