Koningsloop

Geschreven door: WOC op Zondag 30 April 2017, 1617 keer bekeken


                          UITSLAGENLIJST - 1500M
30-04-2017 19:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 347 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 1.5v 6:40 6:39 13,534 4:26 2 348 Mees van der Knokke Zwolle 2008 2e 1.5v 7:17 7:16 12,385 4:51 3 358 Eva Haze Zwolle 2008 3e 1.5v 8:03 8:02 11,203 5:22 4 352 Mats van de Ende Zwolle 2008 1e 1.5m 8:48 8:47 10,247 5:52 5 361 Elise ter Burg Zwolle 2009 4e 1.5v 8:48 8:47 10,247 5:52 6 353 Vin ter Burg Zwolle 2010 2e 1.5m 8:54 8:53 10,131 5:56 7 375 Pernille Frederiks Zwolle 2009 5e 1.5v 8:59 8:57 10,056 5:59 8 369 Morris Kwakkel Zwolle 2011 3e 1.5m 10:48 10:47 8,346 7:12 9 378 Kas Honders Sassenheim 2011 4e 1.5m 11:29 11:28 7,849 7:39 10 341 Erik Vavenbrink 5e 1.5m 11:37 11:35 7,770 7:44 11 376 Pelle Frederiks Zwolle 2011 6e 1.5m 11:45 11:43 7,681 7:50 12 355 Tygo Haze Zwolle 2011 7e 1.5m 11:52 11:51 7,595 7:54 13 340 Wilko van Oene 8e 1.5m 12:12 12:09 7,407 8:08 14 336 Henk Wolfrink 9e 1.5m 12:21 12:19 7,307 8:14 15 377 Caro Frederiks Zwolle 2013 6e 1.5v 13:06 13:04 6,888 8:44 16 334 JP Breugem 10e 1.5m 13:38 13:36 6,618 9:05 17 339 Patrick ten Bergen 11e 1.5m 14:02 13:58 6,444 9:21 18 338 Petra Bruinewoud 7e 1.5v 14:42 14:40 6,136 9:48 19 337 Nathalie van de Wetering 8e 1.5v 15:05 15:03 5,980 10:03


                          UITSLAGENLIJST - 3000M
30-04-2017 16:22                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 349 Bergt Veldhuis Zwolle 2005 1e 3m 7:27 7:42 15:08 15:08 11,894 2 382 Kai ter Burg Zwolle 2004 2e 3m 7:54 8:27 16:20 16:19 11,032 3 335 Dennis Scholten 3e 3m 6:40 9:41 16:21 16:21 11,009 4 360 Estelle ter Burg Zwolle 2005 1e 3v 8:54 9:19 18:12 18:12 9,890 5 368 Lisa Stroeve Zwolle 2005 2e 3v 10:09 10:15 20:23 20:21 8,845 6 367 Esmee Kemerink Zwolle 2006 3e 3v 10:09 10:15 20:23 20:21 8,845


                           UITSLAGENLIJST - 5KM
30-04-2017 19:28                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 372 Andre Brakke Staphorst 1985 1e 5m 17:43 17:43 16,933 3:32 2 383 Martijn Schakelaar Hattem 1974 2e 5m 18:18 18:17 16,408 3:39 3 354 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 3e 5m 18:50 18:50 15,929 3:46 4 419 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 4e 5m 19:13 19:12 15,625 3:50 5 418 Gerrit van 't Ende Zwolle 1965 5e 5m 19:32 19:29 15,398 3:54 6 410 Paul v/d Burg Zwolle 1968 6e 5m 19:44 19:42 15,228 3:56 7 420 Martijn Colenbrander Dalfsen 1976 7e 5m 19:46 19:45 15,190 3:57 8 370 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 8e 5m 20:15 20:10 14,876 4:03 9 387 Maartje van Reedt Dortlan Zwolle 1979 1e 5v 20:56 20:55 14,343 4:11 10 381 Gert Bartels Zwolle 1969 9e 5m 20:57 20:55 14,343 4:11 11 366 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 2e 5v 21:23 21:22 14,041 4:16 12 386 Harm Jan Haak Nieuwleusen 1985 10e 5m 21:28 21:20 14,063 4:17 13 411 Herber Molemaker Zwolle 1964 11e 5m 23:03 22:58 13,062 4:36 14 395 Femke Andriessen Zwolle 2003 3e 5v 23:11 23:10 12,950 4:38 15 408 Sieger Jellema Zwolle 1967 12e 5m 23:21 23:08 12,968 4:40 16 379 Roelof Pepping Dronten 1947 13e 5m 23:43 23:42 12,658 4:44 17 346 Ronald Harbrink Zwolle 1978 14e 5m 24:47 24:46 12,113 4:57 18 404 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 15e 5m 24:59 24:55 12,040 4:59 19 371 Niels Godschalk Zwolle 1976 16e 5m 25:39 25:27 11,788 5:07 20 393 Giny Garst Zwolle 1963 4e 5v 26:44 26:39 11,257 5:20 21 394 Johan Moesman Zwolle 1957 17e 5m 28:08 28:02 10,702 5:37 22 389 Celine Kleinlugtenbeld Zwolle 2005 5e 5v 28:22 28:13 10,632 5:40 23 392 Peter van Koulil Zwolle 1954 18e 5m 29:31 29:20 10,227 5:54 24 921 Margreet Moesman Zwolle 1959 6e 5v 30:16 30:05 9,972 6:03 25 342 Ferdi Bleker 19e 5m 30:19 30:09 9,950 6:03 26 343 Wouter Koning 20e 5m 30:21 30:12 9,934 6:04 27 872 Brenda de Graaf Zwolle 1966 7e 5v 30:21 30:11 9,939 6:04 28 333 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 21e 5m 30:48 30:34 9,815 6:09 29 416 Marja van Ettingen Zwolle 1952 8e 5v 30:53 30:44 9,761 6:10 30 868 Herman Edelijn Zwolle 1962 22e 5m 31:25 31:14 9,605 6:17 31 344 Jonathan Spijker 23e 5m 32:48 32:39 9,188 6:33 32 345 Sanne Gerits 9e 5v 38:53 38:45 7,742 7:46


                           UITSLAGENLIJST - 10KM
30-04-2017 19:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 365 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 1e 10m 19:20 20:17 39:36 39:36 15,152 2 407 Michiel Broeksma Kampen 1982 2e 10m 19:09 21:01 40:10 40:09 14,944 3 374 Bertus Mensink Zwolle 1959 3e 10m 20:23 21:39 42:02 42:00 14,286 4 865 Arjan Dijkema Zwolle 1979 4e 10m 21:02 21:10 42:12 42:08 14,241 5 415 Hans Wieltink Zwolle 1968 5e 10m 22:35 21:19 43:54 43:52 13,678 6 373 Robert te Raa Zwolle 1962 6e 10m 22:48 21:46 44:33 44:20 13,534 7 414 Maarten Vos Zwolle 1968 7e 10m 22:55 23:39 46:33 46:32 12,894 8 351 Judith van der Beek Zwolle 1981 1e 10v 23:54 23:10 47:04 46:57 12,780 9 417 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 8e 10m 23:51 23:13 47:04 46:54 12,793 10 396 Greetje Warmloper Zwolle 1989 2e 10v 23:51 23:40 47:30 47:19 12,681 11 364 Bart van de Beek Wezep 1986 9e 10m 23:51 23:41 47:32 47:21 12,672 12 871 Gilles Gerth Zwolle 1966 10e 10m 24:34 23:40 48:13 48:08 12,465 13 413 Gerhard van Dijkhuizen Zwolle 1970 11e 10m 23:36 25:23 48:58 48:50 12,287 14 421 Hermien Brummel Oldebroek 1968 3e 10v 24:33 25:13 49:45 49:32 12,113 15 390 Mike Kleinlugtenbeld Zwolle 1970 12e 10m 28:22 21:25 49:46 49:36 12,097 16 362 Frits Lautenbag Hattem 1948 13e 10m 25:51 25:11 51:02 50:56 11,780 17 406 Sanne Hesselink Zwolle 1986 4e 10v 25:53 25:38 51:31 51:19 11,692 18 401 Klaas Speets Zwolle 1948 14e 10m 25:53 25:43 51:36 51:24 11,673 19 841 Frank Begemann Zwolle 1966 15e 10m 25:53 26:19 52:11 52:10 11,502 20 422 Anne-Marie Eerenstein Zwolle 1981 5e 10v 26:12 26:38 52:50 52:44 11,378 21 380 Gerrit Piek Zwolle 1952 16e 10m 26:48 26:17 53:04 52:58 11,328 22 971 Marcel Tijhaar Zwolle 1970 17e 10m 26:10 28:37 54:47 54:44 10,962 23 397 Eveline de Valk Zwolle 1970 6e 10v 26:58 27:52 54:49 54:42 10,969 24 924 Regina Mulder Zwolle 1973 7e 10v 27:23 27:52 55:14 55:02 10,902 25 356 Wendy Borninkhof Zwolle 1978 8e 10v 28:05 27:17 55:22 55:10 10,876 26 989 Judith van der Wijk Zwolle 1965 9e 10v 27:19 28:28 55:47 55:37 10,788 27 858 Margriet van Bruggen Zwolle 1974 10e 10v 27:44 28:20 56:03 55:52 10,740 28 885 Relinde van der Horst Zwolle 1992 11e 10v 28:15 29:23 57:37 57:30 10,435 29 939 Renate van Pijkeren Zwolle 1977 12e 10v 29:07 29:02 58:09 57:57 10,354 30 849 Judith Bosch Zwolle 1965 13e 10v 29:07 29:04 58:10 58:01 10,342 31 957 Hans Ruijgers Zwolle 1962 18e 10m 29:06 29:42 58:47 58:39 10,230 32 424 Martin Vosjan Zwolle 1971 19e 10m 27:42 31:22 59:04 58:54 10,187 33 977 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 20e 10m 29:09 30:33 59:42 59:35 10,070


                           UITSLAGENLIJST - 15KM
30-04-2017 19:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 423 Arjen Sanderse Zwolle 1980 1e 15m 20:36 19:45 18:53 59:13 59:12 2 919 Michiel Meijerink Zwolle 1988 2e 15m 20:03 20:12 20:00 1:00:14 1:00:12 3 836 Cindy Aalders Zwolle 1994 1e 15v 20:03 20:32 21:08 1:01:41 1:01:39 4 895 Rene Kip Zwolle 1979 3e 15m 21:07 21:20 20:58 1:03:24 1:03:20 5 350 Robin Veldhuis Zwolle 1971 4e 15m 19:54 20:51 23:13 1:03:56 1:03:56 6 388 Roel Westert Ruinerwold 1964 5e 15m 21:09 21:41 22:30 1:05:19 1:05:18 7 399 Rob Harte Zwolle 1968 6e 15m 21:32 21:56 22:12 1:05:39 1:05:38 8 912 Tommi Leijstra Zwolle 1988 7e 15m 22:47 22:21 21:56 1:07:04 1:07:00 9 913 Tjeerd Lemstra Zwolle 1984 8e 15m 22:48 22:21 21:56 1:07:04 1:06:59 10 363 Anita Reinert Zwolle 1983 2e 15v 22:27 22:35 22:26 1:07:27 1:07:24 11 959 Remko Schaapman Zwolle 1977 9e 15m 22:48 22:23 23:33 1:08:44 1:08:40 12 991 Andrea Wilms Zwolle 1968 3e 15v 22:49 22:27 24:19 1:09:33 1:09:29 13 917 Michel Matteman Zwolle 1980 10e 15m 23:24 23:33 23:04 1:09:59 1:09:57 14 403 Arjen Keers Zwolle 1969 11e 15m 23:01 23:29 24:40 1:11:10 1:11:04 15 400 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 12e 15m 24:33 23:57 23:09 1:11:37 1:11:27 16 854 Arno van Breukelen Zwolle 1979 13e 15m 24:34 23:59 23:30 1:12:02 1:12:02 17 391 Fred van Dam Zwolle 1953 14e 15m 23:50 24:12 24:08 1:12:09 1:12:05 18 405 Pieter Galema Hattem 1956 15e 15m 23:50 24:12 24:08 1:12:10 1:12:05 19 385 Eric Post Zwolle 1965 16e 15m 24:59 24:32 23:39 1:13:08 1:13:01 20 976 Chiel Veeke Zwolle 1991 17e 15m 25:48 24:56 22:26 1:13:09 1:13:06 21 893 Michel Kamstra Zwolle 1979 18e 15m 25:49 24:57 23:05 1:13:51 1:13:49 22 384 Jolanda Regout Zwolle 1980 4e 15v 24:09 24:56 24:56 1:14:00 1:13:58 23 908 Rene landman Zwolle 1969 19e 15m 26:03 24:44 23:15 1:14:00 1:13:58 24 905 Arjan Kruise Zwolle 1967 20e 15m 25:49 24:55 23:17 1:14:01 1:13:56 25 881 Arnoud Hoen Zwolle 1975 21e 15m 25:49 24:58 24:05 1:14:51 1:14:49 26 877 Eveliene van den Hazel Zwolle 1978 5e 15v 25:50 24:57 24:35 1:15:21 1:15:19 27 992 Michiel Zeeman Zwolle 1972 22e 15m 25:49 24:56 24:56 1:15:41 1:15:37 28 864 Robert van Dijk Zwolle 1972 23e 15m 25:48 24:56 25:44 1:16:28 1:16:25 29 887 Remco jacobs Zwolle 1963 24e 15m 25:50 24:58 27:08 1:17:55 1:17:51 30 947 Remco Poppen Zwolle 1977 25e 15m 25:53 26:19 25:55 1:18:05 1:18:03 31 975 Edward van Veejn Zwolle 1965 26e 15m 25:53 26:19 25:55 1:18:06 1:17:57 32 942 Tjerk van der Ploeg Zwolle 1984 27e 15m 25:53 26:19 25:55 1:18:06 1:18:03 33 412 Henk Ruigrok Zwolle 1960 28e 15m 26:33 26:28 26:01 1:19:00 1:18:53 34 837 Mark Bartels Zwolle 1964 29e 15m 27:00 27:21 25:41 1:20:01 1:19:57 35 359 Pascal Freriks Zwolle 1974 30e 15m 26:19 27:21 26:45 1:20:24 1:20:17 36 907 Eddy Lammers Zwolle 1965 31e 15m 26:33 26:28 27:35 1:20:35 1:20:32 37 843 Martin blanke Zwolle 1965 32e 15m 26:59 27:26 26:51 1:21:15 1:21:10 38 402 Timo de Jong Zwolle 1970 33e 15m 26:39 26:54 28:05 1:21:37 1:21:26 39 409 Peter van Heerde Zwolle 1965 34e 15m 26:39 27:36 27:41 1:21:55 1:21:41 40 874 Bram van Gurp Zwolle 1977 35e 15m 28:13 27:54 26:31 1:22:37 1:22:29 41 936 Nathalie van Oyen Zwolle 1976 6e 15v 28:13 27:54 26:40 1:22:46 1:22:39 42 904 Jochem Krechting Zwolle 1982 36e 15m 28:14 27:54 26:40 1:22:47 1:22:39 43 983 Ronald van Vuure Dalfsen 1964 37e 15m 27:20 27:40 27:58 1:22:57 1:22:52 44 357 Ralph Haze Zwolle 1975 38e 15m 26:54 28:08 27:57 1:22:59 1:22:49 45 949 Bauke Pot Zwolle 1951 39e 15m 28:13 27:54 26:55 1:23:01 1:22:56 46 956 Rachel Romein Zwolle 1979 7e 15v 28:14 27:54 27:57 1:24:03 1:23:56 47 914 Hielke van Loenhout Zwolle 1964 40e 15m 27:19 27:41 29:35 1:24:34 1:24:29 48 884 Jan Hornstra Zwolle 1964 41e 15m 27:22 28:08 30:07 1:25:36 1:25:30 49 886 Antoon Huntelerslag Zwolle 1980 42e 15m 29:05 29:33 27:01 1:25:38 1:25:31 50 853 Manon Braspenning Zwolle 1972 8e 15v 28:57 29:07 28:44 1:26:47 1:26:38 51 980 Andy Vissers Zwolle 1968 9e 15v 29:41 29:35 28:09 1:27:24 1:27:18 52 953 Anneke Reuvers Zwolle 1968 10e 15v 28:14 28:48 30:25 1:27:26 1:27:17 53 966 Stefan Smale Zwolle 1969 43e 15m 28:15 29:47 30:02 1:28:03 1:27:58 54 955 Celina Robberegt Zwolle 1986 11e 15v 28:15 29:46 30:03 1:28:03 1:27:57 55 855 Wille Brouwer Staphorst 1975 12e 15v 28:15 29:31 30:18 1:28:03 1:27:57 56 861 Danique Couprie Zwolle 1984 13e 15v 28:59 30:08 30:20 1:29:26 1:29:19 57 929 Dick Nijmeijer Zwolle 1966 44e 15m 28:13 29:49 34:12 1:32:13 1:32:08