Alternatieve HM Urksteeg

Toegevoegd door: Mclinic op Zondag 15 Februari 2015, 4309 keer bekeken



                      UITSLAGENLIJST - MARATHONCLINIC
15-02-2015 12:54                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  r1       r2       r3       r4       Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1      5  Ronald Keizer              PEC 1910              1969      1e M/V        2:04    30:53    29:38    29:44  1:32:19  1:32:16  
    2     46  Paul van Tellingen         PEC 1910                        2e M/V        2:05    30:59    30:53    31:10  1:35:07  1:35:04  
    3     32  Ruben van der Sligte       PEC 1910              1967      3e M/V        2:05    31:25    31:25    31:54  1:36:47  1:36:43  
    4     29  Gabriel Paardekooper       PEC 1910              1961      4e M/V        2:15    32:32    31:53    31:49  1:38:28  1:38:20  
    5     37  Mark Wijdenes              PEC 1910              1968      5e M/V        2:13    34:00    31:59    31:51  1:40:02  1:40:02  
    6     39  Rudy Veltmaat              Zwolle                          6e M/V        2:13    32:48    32:54    32:09  1:40:04  1:39:59  
    7     13  Renze Zijlstra             Zwolle                1971      7e M/V        2:05    32:51    32:49    32:57  1:40:41  1:40:38  
    8     34  Gerda de Jong              PEC 1910              1975      8e M/V        2:16    34:00    32:44    32:05  1:41:03  1:40:54  
    9     12  Patrick Gums               PEC 1910              1971      9e M/V        2:13    33:15    33:29    33:26  1:42:21  1:42:16  
   10     44  Arjen Keers                PEC 1910                       10e M/V        2:13    34:37    33:46    33:10  1:43:45  1:43:44  
   11     30  Douwe Rijpstra             PEC 1910              1966     11e M/V        2:15    34:31    33:51    33:20  1:43:55  1:43:48  
   12     11  Doeije van der Weerd       PEC 1910              1961     12e M/V        2:14    35:20    34:26    33:00  1:44:59  1:44:59  
   13     40  Bas Smit                   PEC 1910              1970     13e M/V        2:14    34:37    33:47    34:50  1:45:26  1:45:25  
   14     23  Rein de Jong               PEC 1910              1966     14e M/V        2:15    35:32    34:45    33:44  1:46:13  1:46:07  
   15     48  Eric Heibrink              Zwolle                         15e M/V        2:14    34:38    37:11    38:21  1:52:23  1:52:21  
   16      2  Arjan Kruise               PEC 1910              1967     16e M/V        2:15    36:03    36:57    37:33  1:52:47  1:52:43  
   17     14  Chintia van Unen           Zwolle                1970     17e M/V        2:31    38:38    38:32    35:34  1:55:14  1:55:01  
   18      4  Luc Peeters                Zwolle                1969     18e M/V        2:36    39:07    37:57    35:36  1:55:14  1:55:08  
   19     41  Linda Eektimmerman         PEC 1910              1985     19e M/V        2:35    38:25    38:03    37:33  1:56:35  1:56:27  
   20     33  Allard Stoute              Zwolle                1973     20e M/V        2:32    38:25    38:06    37:34  1:56:35  1:56:24  
   21     10  Mark Bartels               PEC 1910              1964     21e M/V        2:34    39:08    37:59    37:03  1:56:42  1:56:36  
   22     43  Rik Dokter                 Zwolle                1995     22e M/V        2:31    38:25    38:04    38:47  1:57:46  1:57:41  
   23     25  Hilja Loseman              PEC 1910              1973     23e M/V        2:33    38:37    38:31    38:18  1:57:58  1:57:53  
   24     31  Astrid Werkhoven           PEC 1910              1987     24e M/V        2:31    38:38    38:31    38:19  1:57:58  1:57:54  
   25     27  Ton van Riele              PEC 1910              1953     25e M/V        2:36    39:06    39:13    38:18  1:59:12  1:59:05  
   26     15  Hielke van Loenhout        PEC 1910              1964     26e M/V        2:35    39:07    39:13    38:32  1:59:26  1:59:20  
   27      3  Jacqueline Slegten         PEC 1910              1965     27e M/V        2:35    39:08    39:13    41:18  2:02:13  2:02:11  
   28     45  Ruud Schreur               PEC 1910                       28e M/V        2:35    39:07    39:30    43:35  2:04:45  2:04:37  
   29     26  Eddy Spaansen              Zwolle                1975     29e M/V        2:35    39:07    40:08    42:57  2:04:46  2:04:43  

                        UITSLAGENLIJST - 18KM LOOP
15-02-2015 12:54                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  r1       r2       r3       r4       Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1     42  Arno Breukelen             PEC 1910              1979      1e M          2:35    38:24    38:04    21:34  1:40:35  1:40:27  

                         UITSLAGENLIJST - 4KM LOOP
15-02-2015 12:54                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1     47  Joop Sattler               PEC 1910                        1e M         20:39    20:35  11,660